1 янв. 2014 г.

З новим роком!Дорогі мої друзі, замовники, читачі, учні!
Знаю, що 2013 був для багатьох тяжким роком. Але і він дарував нам веселощі та щастя. Подякуємо йому за це! Дякуємо, тринадцятий, за щастя та веселощі!
2014, не підведи! Ми на тебе сподіваємося – в нас є велика колективна мрія. Впевнений, всі зрозуміли, про що я. ;)
У новому році бажаю вам 3D мислення, візуалізації та матеріалізації мрії, хоча б однієї. Нехай у вас буде сенсорне, тобто, дуже чутливе серце. Нехай ваші рідкокристалічні оченятка зволожують лише радість та розчулення. Нехай ваші смартфони, тобто, вуха, слухають лише красиву музику та приємні слова.
Бажаю, щоб ми чули та бачили один одного. Намагалися зрозуміти, простити та прийняти. Бажаю, щоб ми, нарешті, стали людьми.
Багато вам любові, дорогі мої!

Дорогие мои друзья, заказчики, читатели, ученики!
Знаю, что 2013 был для многих трудным годом. Но и он дарил нам веселье и счастье. Поблагодарим его за это! Спасибо, тринадцатый, за счастье и веселье!
2014, не подведи! Мы на тебя надеемся – у нас есть большая коллективная мечта. Уверен, все поняли, о чём я. ;)
В новом году желаю вам 3D мышления, визуализации и материализации мечты, хотя бы одной. Пусть у вас будет сенсорное, то есть, очень чувствительное, сердце. Пусть ваши жидкокристаллические глазки увлажняются только от радости и умиления. Пусть ваши смартфоны, то есть, уши, слышат только красивую музыку и приятные слова.
Желаю, чтобы мы видели и слышали друг друга. Старались понять, простить и принять. Желаю, чтобы мы стали, наконец, людьми.
Много вам любви, дорогие мои!

Комментариев нет:

Отправка комментария